Produkto aprašymas

BioGrow” yra “ALL – IN – ONE” miltelių medžiagų mišinys, sukurtas specialiai vegetatyviniam visų augalų augimui. Jame yra visos svarbiausios maistinės medžiagos iš natūralių mineralų ir ekologiškų žaliavų. BioGrow tinka biologiniam žemės ūkiui. Augalai gerai įsisavina šias natūralias mineralines maistines medžiagas. Maistinės medžiagos yra išlaisvinamos po truputį, mikroorganizmams jas skaidant dirvožemyje. Naudingi grybai ir bakterijos esantys BioGrow sudėtyje pagerina dirvožemio mikrofloros aktyvumą, tiekia augalui savo sudėtyje esančius komponentus, formuoja humusą.

Powder Feeding BioGrow sudėtis:

N-P-K[Ca-Mg]: 7 – 2 – 4 [5,7 – 2,4]

N-azotas-7; P-fosforas-2; K- kalis-4; Ca-kalcis-5,7; Mg-magnis-2,4

Elementų koncentracija

Organinė anglis [C]

20%

Bendras azoto kiekis [N]

Organinis azotas [N]

7%

7%

Tirpus vandenyje fosforo pentoksidas [P2O5]

2%

Tirpus vandenyje kalio oksidas [K2O]

4%

Kalcio oksidas [CaO]

8%

Magnio oksidas [MgO]

4%

Sieros trioksidas [SO3]

9%

Organinės medžiagos gautos iš kaulų miltų, salyklo, ragų miltų, plunksnų miltų, žlaugto, rapsų rupinių

34%

 

Naudojimas:

BioGrow reikia sumaišyti su dirvožiamiu. Jis gali būti naudojamas dirvožemyje, kokoso substratuose ar kt. Jis gali būti sumaišytas su dirvožemiu sodinimo metu arba pridėtas vėliau (įmaišytas į viršutinį dirvožemio sluoksnį). Maistinės medžiagos bus išskiriamos per 8 savaičių periodą. Jeigu augimo laikotarpis yra mažesnis nei 8 savaitės arba substratas yra iš anksto patręštas, dozės turėtų būti sumažintos.

Naudokite pusę dozės sėjinukams ir jauniesiems augalams (2-3 savaičių). Jeigu augimo laikotarpis yra ilgesnis, reikia pakartotinai pridėti BioGrow įmaišant į viršutinį dirvožrmio slioksnį.

Paruošimas auginimui: 3g / l l substrato

Motininiai augalai: 2 – 3 g / l l substrato kas du mėnesius (įmaišyti į viršutinį dirvožemio sluoksnį)